Nedret Apaydın ile "Yaşadığımız Şehir İstanbul'u Tanıyor Muyuz?"

Etkinlikler 16 Ocak 2017 10:01
Videoyu Aç Nedret Apaydın ile "Yaşadığımız Şehir İstanbul'u Tanıyor Muyuz?"
A
a

İstanbul Tarih ve Kültür Derneği’nin düzenlediği Dersaadet Sohbetleri’nin Ocak ayındaki konuğu İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Nedret Apaydın oluyor. Program Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi'nde gerçekleşecektir.

Kasım 2016 itibariyle yeni konseptiyle tarih severlerin yakın ilgisine mazhar olan Dersaadet Sohbetlerimizin Ocak ayındaki misafiri "Yaşadığımız Şehir İstanbul'u Tanıyor Muyuz?" isimli sunumuyla İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Nedret Apaydın olacaktır.

1973 yılında İstanbul’da doğan Nedret Apaydın, Gazi Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünü bitirdi.Marmara Üniversitesi’nde Yerel Yönetimler alanında Yüksek Lisans yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Belediyelerde öğretmenlik, koordinatörlük, müdürlük, başkan yardımcılığı gibi çeşitli idarecilik görevlerinden sonra İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda göreve başladı. 7 Nisan 2015 tarihi itibariyle İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Dersaadet Sohbetleri 3.programımız 27 Ocak Cuma 19:00 – 20:30 saatleri arasında İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Nedret Apaydın ile "Yaşadığımız Şehir İstanbul'u Tanıyor Muyuz?" konulu sunumuyla Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi'nde gerçekleşecektir.

Dünya küresinin mücevher beldesi İstanbul'u tanımaya çalışacağımız Dersaadet Sohbetimize İstanbul ve Tarih sevdalılarını bekleriz…1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

duyurular DUYURULAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

İstanbul'dan Dünya'ya Tarih'in İzinde